خمین

مشخصات و موقعيت : شهرك صنعتي خمين در شهرستان خمين و به فاصله حدودا ۸ كيلومتري از شهر خمين واقع گرديده است.اين شهرك در مجاورت جاده اصلي اراك - خمين واقع و فاصله آن با محلات۳۰كيلومتر، دليجان ۷۵ كيلومتر، اراك ۵۵ كيلومتر، اصفهان ۲۵۰ كيلومتر وتهران ۳۱۵ كيلومتر مي باشد. همچنين اين شهرك در فاصله ۶۰ كيلومتري از خط راه آهن سراسري و ايستگاه راه آهن اراك ، ۶۵ كيلومتري فرودگاه اراك و ۵۵ كيلومتري گمرك اراك قرار گرفته است.

 

مزاياي استقرار در شهرك :داشتن زيرساختها و امكانات اشاره شده موجود، نزديكي به شهر خمين و تعلق معافيتهاي مربوط به مناطق كمتر توسعه يافته به شهر و شهرك مذكور موقعيت بسيار مطلوبي را براي سرمايه گذاري در اين شهرك فراهم نموده است.

واحدهاي مستقر و صنايع مجاز براي استقرار:اولين قرارداد تخصيص زمين در اين شهرك به اسفند ماه سال ۱۳۷۷ برمي گردد وازمجموع اراضي قابل تخصيص با كاربري صنعتي در آن تاكنون بخشي از اراضي درقالب قراردادهاي منعقده به متقاضيان اختصاص داده شده و امكان استقرار كليه صنايع در زونهاي تعريف شده فلزي، غذايي، شميايي، كاني غير فلزي، برق والكترونيك، نساجي ، سلولوزي و ... در آن وجود دارد.

 

مساحت كل اراضي در اختيار(هكتار)

متراژ فاز عملياتي (هكتار)

متراژ زمين صنعتي (هكتار)

زمين واگذار شده (هكتار)

زمين باقيمانده (هكتار)

فضاي سبز (هكتار)

1028.2

320.1

222.6

110.8

111.8

26.7

 

اطلاعات تماس :

نشاني : ۸ كيلومتري خمين (مجاور جاده اصلي اراك خمين)

تلفن : 08646373215

پروژه عمراني فعال: قرارداد پروژه روشنايي معابر با اعتباري بالغ بر 3489 ميلون ريال در شهريورماه سال 94 منعقد گرديده است

مدير شهرك : كامران شاكري

امكانات زيربنايي و خدمات ضروري :كار طراحي و عمليات عمراني اين شهرك از سال ۱۳۷۱ آغاز و تاكنون خدمات ضروري و امكانات زيربنايي آن از قبيل آماده سازي، آب ، برق، گاز، تلفن، معابر آسفالته، جدول گذاري، فضاي سبز، سردرب و نگهباني، روشنايي معابر و...انجام و تكميل طرحهاي زيربنايي ، شبكه فاضلاب و تصفيه خانه ، و همچنين توسعه شهرك از اولويتهاي طرحهاي عمراني در آن مي باشد.

 

اطلاعات واحدهاي صنعتي

تعداد واحدهاي مستقر

تعداد واحد داراي پروانه بهره برداري

سرمايه گذاري ايجاد شده (ميليون ريال)

اشتغال ايجاد شده (نفر)

127

54

812638

884


 

sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

مطالب ويژه

sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

 

زمان آخرين بروزرساني سايت

یکشنبه 26 آذر 1396

sherkat shahrak haye san'ati ostan markazi,arak,markazi

شمارنده

 

کل بازدید کنندگان